Тамагочи возвращается (ВИДЕО)

Детская электронная игрушка Тамагочи была чрезвычайно популярна во всем мире во второй половине 90-х. Было выпущено более 40 миллионов оригинальных устройств и огромное количество подделок, которые, например, массово распространились в России. Смысл игры заключается в уходе за виртуальным питомцем, который отображается с помощью нескольких пикселей на экране. Питомца нужно кормить, дрессировать и убирать за ним, также нужно не забывать играть с виртуальным животным. От качества ухода зависит, сколько проживет Тамагочи, иногда этот срок составлял до нескольких десятков дней. За это время дети успевали к ним привязаться и часто испытывали сильный стресс при «гибели» питомца.

Производитель пытался вернуть бренд на рынок и раньше — например, было выпущено приложение Тамагочи для Apple Watch, однако теперь Bandai Namco выпустили фактически то же самое устройство, что и 20 лет назад. Обновленная электронная игрушка стала почти в два раза меньше в размерах, для выбора доступны шесть разных «живущих внутри» виртуальных животных. Новая версия Тамагочи доступна для приобретения в японском Amazon по цене от 1800 йен.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.