Так вот ты какая, перепелка будущего! (ВИДЕО)
Человек приручит огонь, заставил ветер и воду работать на себя. И прогресс пошел дальше. Благодаря новым технологиям мы летаем в космос, не можем прожить дня без компьютера, роботы помогают нам в повседневной жизни. Но все новое – это хорошо забытое старое. Поэтому, когда современному человеку надо сделать высокотехнологичный продукт, он обращает свой взгляд в сторону природы.
 
Например, водка – что только с ней не делали: пять раз перегоняли, платиной очищали, структурировали воду, вымораживали холодом. Казалось бы, все технологии испробованы, но природа подсказала неожиданное и уникальное решение – очистку водки белком перепелиных яиц.
 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Для яких індустрій AR/VR-маркетинг буде найбільш корисним?

Освіта, роздрібна торгівля, мода, готельний бізнес, автомобільна промисловість – у всіх цих індустріях AR/VR-маркетинг має чималий потенціал.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...