В сети заработал онлайн-калькулятор, вычисляющий количество книг, которые может прочитать пользователь, если не будет “зависать” в соцсетях. Разработка появилась на сайте бесплатных калькуляторов omnicalculator.com.

Калькулятор позволяет ввести несколько показателей: количество раз проверки социальных сетей в час, среднее время, которое юзер тратит на каждый такой сеанс, среднее количество страниц (по умолчанию 240), а также скорость чтения. Таким образом, сервис вычисляет, сколько книг можно прочитать вместо просмотра социальных сетей.

Также с помощью калькулятора можно рассчитать и другие активности, которые могут стать альтернативной социальным сетям. К примеру, определить количество заработанных денег (если сэкономленное время потратить на подработку) или количество потерянных килограммов (если вместо соцсетей заняться спортом).

Фото: quirkbooks.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Nebo ideas agency

Nebo на культурній орбіті: цікаве з дошки культури за місяць

Привіт, земляни! Nebo ideas agency всією командою починає працювати над своєю колонкою на платформі creativity.ua. Ми вирішили писати статті не ...

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.