Это первый выпуск пива в подобных банках для индустрии напитков. Фирменное название банки звучит как evercan. Такие банки сегодня производит многонациональная компания Novelis Inc., Банки сертифицированы организацией Scientific Certification Services как единственные алюминиевые банки, которые содержат не менее 90% вторсырья.

«В качестве нашего первого покупателя evercan мы выбрали компанию Red Hare, которая, несмотря на небольшие размеры, является быстро развивающимся производителем пива в Джорджии, — рассказали в Novelis Inc. — Они имеют очень устойчивый имидж». По словам эксперта Georgia Tech’s School of Materials Science and Engineering Томаса Сандерса, запуск первой алюминиевой банки из вторсырья для небольшой аудитории имеет больше смысла, чем массовое серийное производство. Ведь нужно с чего-то начинать, чтобы привлечь нужную аудиторию.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...