Ручка для 3D-рисования (ВИДЕО)

Ручка для 3D-печати Renegade превращает пластиковые нити в гель, который застывает при контакте с воздухом. Это позволяет пользователям создавать скульптуры без использования рук. Новая компания, появившаяся на рынке 3D-печати, считает, что использование большого количества пластика нерационально и дорого. Она пытается создать новый вид ручки, которая использует для работы материал от старых пластиковых бутылок, пакетов и папок. В настоящее время проект собирает средства на платформе Kickstarter.

Ручка для 3D-печати Renegade борется с проблемой лишнего пластика, работая от пластиковых нитей, получившихся из бутылок или других пластиковых предметов. Чтобы получить из бутылок пластиковые нити, производитель прилагает устройство ChupaCut, нарезающее бутылку на ленты пластика.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...