Ручка для 3D-рисования (ВИДЕО)

Ручка для 3D-печати Renegade превращает пластиковые нити в гель, который застывает при контакте с воздухом. Это позволяет пользователям создавать скульптуры без использования рук. Новая компания, появившаяся на рынке 3D-печати, считает, что использование большого количества пластика нерационально и дорого. Она пытается создать новый вид ручки, которая использует для работы материал от старых пластиковых бутылок, пакетов и папок. В настоящее время проект собирает средства на платформе Kickstarter.

Ручка для 3D-печати Renegade борется с проблемой лишнего пластика, работая от пластиковых нитей, получившихся из бутылок или других пластиковых предметов. Чтобы получить из бутылок пластиковые нити, производитель прилагает устройство ChupaCut, нарезающее бутылку на ленты пластика.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.