Робот-огородник: выращивай настоящий урожай, не вставая с дивана

FarmBot автоматизирует домашнее садоводство от посадки семян до сбора урожая. Причем, находится в теплице или на огороде не обязательно, ведь все можно сделать с помощью мобильного приложения, которое управляет роботом.

Кроме того, автоматизированный робот также может поливать саженцы и убирать сорняки, таким образом, доводя растения до совершенства. В приложении можно выбрать, какие семена вы хотите посадить, и указать на экране, где именно. Мобильное приложение также показывает все растения, которые вы уже посадили. Робот сам следит и оценивает процесс роста и качества растения, передавая эту информацию в приложение.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.