Коммуникационное агентство Cheil Ukraine разработало специальное приложение для смартфонов – Samsung Switcher, которое позволило обычным прохожим управлять 30-метровым логотипом SAMSUNG установленным на офисном здании по ул.Льва Толстого 57, где находится офис компании

«Интересно то, что из 30-метрового светящегося лого на здании в центре города мы сделали эмоциональную и увлекательную активность. По сути дали в руки потребителей пульт управления от одного из важных внешних визуальных индикаторов бренда Samsung в Украине. Будьте уверены, те, кто попробовал приложение, уж точно не забудут этот опыт, более того,  поделятся впечатлениями со своими друзьями» – отметил Юрий Дума, директор Digital департамента Cheil Ukraine.

 

Samsung Electronics Украина
Людмила Притула, руководитель отдела корпоративного маркетинга «Samsung Electronics Украина».
 
CHEIL Ukraine
Юрий Дума, директор Digital департамента
Владислава Денис, креативный директор
Евгений Овчар, арт-директор
Денис Селезнев, film-директор 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.