Подставка-холодильник для пиволюбов (ВИДЕО)

Виктор Куруш (Viktor Kurucz) и Зомбор Кало (Zsombor Kalo) устали от того, что пиво становится тёплым по мере его употребления. Это заставило их придумать способ сохранить пиво холодным. Так друзья из Будапешта разработали подставку под бокал, которая использует законы термодинамики, чтобы всё, что на ней оказывалось, сохраняло низкую температуру в течение часа.

Изобретение получило название BoozePad. Подставка работает так, что охлаждает смесь из секретных ингредиентов, которые могут поддерживать низкую температуру в течение определённого периода времени. Пластиковое основание гарантирует, что холод не будет теряться в момент, когда бокал оказывается на подставке. А металлическая верхняя часть передаёт холод предмету на подставке.

В настоящее время изобретатели надеются собрать 25 тыс. долларов через краудфандинговую платформу, чтобы запустить BoozePad в серийное производство.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.