Ученые из Университета Карнеги — Меллон в Питтсбурге провели первичное тестирование приложения для предотвращения смертей во время селфи.

При активации фронтальной камеры алгоритм определяет признаки, которые могут свидетельствовать о небезопасных условиях для селфи: например, близость обрыва, метеоусловия, скорость приближающего транспорта и так далее. После анализа окружающей среды приложение уведомляет пользователя о степени опасности, которая может ему угрожать.

По данным ученых, с 2014 года во всем мире произошло 124 смерти во время селфи. Лидером по этому показателю оказалась Индия: на ее территории произошло 76 смертей. Еще девять зафиксировано в Пакистане, восемь — в США и шесть — в России. Наиболее частая причина смерти — падение с высоты, так как люди любят фотографироваться на обрывах скал и крышах высоток. В России и США наибольшее число смертей во время селфи произошло из-за неосторожного обращения с оружием.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...