Для Google Chrome разработали расширение Social Media Death Clock, которое будет напоминать пользователям, сколько дней им приблизительно осталось жить. Счетчик будет срабатывать при открытии Facebook, Twitter, Instagram или YouTube.

После загрузки расширения пользователь должен указать свой возраст. Тогда программа спрогнозирует возможную дату его смерти и начнет отсчет.

Иконки соцсетей после установки программы изменятся на череп с перекрещенными костями.

«Часы смерти» в Instagram

Автор проекта Энтони Моррис описывает главную цель приложения латинским выражением «memento mori» (помни о смерти). По его мнению, эта фраза должна привести в чувство всех любителей поскролить ленту в Instagram или Facebook.

Скачать расширения можно здесь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...