Состав пота может многое рассказать о здоровье человека и новый нательный сенсор, разработанный в Калифорнийском университете в Беркли, предназначен именно для этого. Звучит, может, и не очень, но разработчики уверяют, что такой сенсор – исключительно полезная вещь.

Во-первых, это позволит вовремя диагностировать ряд болезней вроде муковисцидоза. Кроме того существует прямая зависимость между уровнем алкоголя в крови и уровнем алкоголя в поте. И не только алкоголя. Отравление наркотическими веществами или тяжелыми металлами тоже можно обнаружить таким образом.

К тому же одежда с такими сенсорами для спортсменов сможет постоянно замерять степень обезвоживания.

А производить эти сенсоры несложно: их печатают на лист пластика подобно тому, как в типографии печатают газеты.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...