Накорми свой электромобиль: МакПодзарядка в шведских ресторанах McDonald’s

По мере того, как в Швеции становится все больше электрических автомобилей, McDonald’s превращается в одну из крупнейших заправочных сетей в этой стране.

Первую станцию для зарядки аккумуляторов компания открыла в 2009 году. Сейчас их уже 55 и сеть McDonald’s обещает со временем оснастить ими каждый свой МакДрайв в Швеции.

Согласно опросу, проведенному McDonald’s, 48% водителей электромобилей сложно найти зарядную станцию, когда она так нужна. Поэтому, чтобы поддержать «зеленые» технологии и помочь Швеции с развитием дорожной инфраструктуры, сеть фастфуда немного изменила свои характерные указательные столбы. Уж их-то не заметить сложно. Так что на них сеть McDonald’s и вынесла стоимость подзарядки, а также цену БигМака и Хэппи Мила.

Теперь и водители, и пассажиры (и машины) видят издалека, где все они могут подзаправиться.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій рекламній кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...