Бизнес-школа МИМ-Киев не первый год участвует в рейтинге Eduniversal. В этом году уверенно заняла 1 место среди украинских бизнес-школ в категории «Excellent business school».

Ежегодный международный форум Eduniversal – это не только торжественная церемония награждения, но еще и прекрасная возможность встретиться с представителями бизнес-школ из разных концов мира, послушать мнения экспертов и поделиться своими соображениями с коллегами во время пленарных сессий и семинаров.

На мероприятие в Стамбуле в этом году прибыли различные представители бизнес-школ со всего мира. Бизнес-школу МИМ-Киев представляли президент Ирина Тихомирова и вице-президент Алексей Виноградов.

Награду с тремя «лаврами» (3 «palmes»), характеризующий первоклассные бизнес-школы, которые имеют влияние на уровне страны или континента, получила Ирина Тихомирова на торжественной церемонии Eduniversal.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...