МИМ-Киев – впереди всех бизнес-школ Украины по версии международного рейтинга Eduniversal 2014

 Бизнес-школа МИМ-Киев не первый год участвует в рейтинге Eduniversal. В этом году уверенно заняла 1 место среди украинских бизнес-школ в категории «Excellent business school».

Ежегодный международный форум Eduniversal – это не только торжественная церемония награждения, но еще и прекрасная возможность встретиться с представителями бизнес-школ из разных концов мира, послушать мнения экспертов и поделиться своими соображениями с коллегами во время пленарных сессий и семинаров.

На мероприятие в Стамбуле в этом году прибыли различные представители бизнес-школ со всего мира. Бизнес-школу МИМ-Киев представляли президент Ирина Тихомирова и вице-президент Алексей Виноградов.

1414519383597 483305 - МИМ-Киев - впереди всех бизнес-школ Украины по версии международного рейтинга Eduniversal 2014

Награду с тремя «лаврами» (3 «palmes»), характеризующий первоклассные бизнес-школы, которые имеют влияние на уровне страны или континента, получила Ирина Тихомирова на торжественной церемонии Eduniversal.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Дума про інженерну геніальність та підприємницький підхід засновників Future Mechanics

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...