Microsoft прекратит работу над платформой Windows Phone

Microsoft прекратит развитие мобильной платформы Windows Phone. Об этом в Twitter рассказал вице-президент компании и руководитель разработки Windows Джо Бельфиоре (Joe Belfiore).

По словам Бельфиоре, компания продолжит поддерживать платформу, исправлять ошибки и обновлять систему безопасности, однако больше не будет разрабатывать новые продукты.

Он также признался, что ОС не пользуется популярностью среди пользователей и разработчиков.

«Мы очень старались заинтересовать разработчиков приложений: платили им деньги, сами писали приложения. Однако число пользователей платформы слишком мало для того, чтобы вкладываться в эти проекты».

В июле 2017 года Microsoft прекратила поддержку платформы Windows Phone 8.1, при этом на более новой ОС Windows 10 на тот момент работало всего около 20% от всех Windows-смартфонов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

Визначено креативні стартапи, що представлять Україну на Creative Business Cup BRIGHT у Копенгагені

4 вересня цього року відбувся національний конкурс пітчингів для стартапів та вже працюючих бізнесів з креативної індустрії Creative Business Cup ...

Український стартап 7gram створює кавові устілки для взуття з одноразових стаканів

Український стартап 7-gram.com змінює світ, переробляючи відходи кав’ярень на устілки з ароматом кави. Одноразовий паперовий стаканчик складається з первинної целюлози ...

Чи здатні періодичні видання вижити без платної підписки?

Найстаріша англомовна газета Гонконгу, вирішила повернутися до платної підписки, ставши знаком того, що якісна журналістика повинна належно оплачуватися.

Міленіали — найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020

Компанія Braze з'ясувала, що саме міленіали, а не покоління Z – найперспективніша аудиторія електронної комерції наприкінці 2020 року.

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».