Mc Donalds снова впереди всех (ВИДЕО)

Продажи за указанный период выросли на 5%, это превысило самые оптимистичные ожидания аналитиков, которые предсказывали рост 3,2%,

Рост оказался неожиданным для рынка на фоне общего падения доходов ресторанного бизнеса: за первые 11 месяцев 2015 года они сократились на 5,8%.

Главную причину успеха компания видит в изменении стратегии: завтрак в McDonald’s в некоторых странах в прошлом году стало возможно заказывать весь день. Это вызвало невероятный ажиотаж среди потребителей. Рекламную кампанию для новой стратегии готовило агентство Leo Burnett. В ролике, созданном в рамках ее, люди читают твиты обрадованных новой возможностью пользователей соцсетей. 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація WWF показує, що за останні 200 років океан став надто шумним місцем для китів

Доля морських ссавців, для яких через діяльність людини океан став надто шумним місцем (особливо для китів), зображена у зворушливому анімаційному відео.

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.