Microsoft показала новую функцию Skype, которая позволяет вставлять в переписку небольшие фрагменты из известных фильмов, сериалов и мультфильмов, например из «Третий лишний», «Назад в будущее» и «Гадкий я».

О размещении видеоэмоций компания Microsoft договорилась с ведущими мировыми студиями Universal, Muppets и BBC. Посмотреть как работают Mojis можно скачав новую версию Skype с официального сайта.

Новые видеоэмоции доступны в том же окне, где находятся простые смайлики ­– в нижнем правом углу чата. На данный момент в списке присутствуют три основные секции смайликов, но со временем Microsoft планирует расширить галерею.

    

Рядом с каждым видеофрагментом находится кнопка перехода на страницу соответствующего фильма или сериала в официальном магазине Microsoft Store.

 


Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...