Компания Boston Dynamics недавно выпустила видео, в котором ее двуногий робот Atlas занимается гимнастикой. Он проделывает ряд упражнений, среди которых сальто, стойка на руках, прыжок с разворотом на 360 градусов и даже шпагат в прыжке.

Больше всего впечатляет тут то, что все эти упражнения плавно перетекают одно в другое. Boston Dynamics пояснила, что их робот контролирует свои движения с помощью предсказательной модели, чтобы каждое последующее движение было продолжением предыдущего. Atlas может даже перекатываться по земле, ничего себе не повредив и не оборвав никаких проводков.

Конечно, тот факт, что на видео все выглядит безупречно, не означает, что робот не делает ошибок. Atlas проделывает свои трюки успешно в 80% случаев. То есть во время каждой пятой попытки что-то идет не так. Впрочем, по меркам мешков с костями даже это впечатляет.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.