Future Motion выпустила Pint, миниатюрный электроскейт для новичков

Компания Future Motion, производящая электроскейты, выпустила одноколесный скейтборд Pint, который меньше, легче и удобнее для транспортировки, чем предыдущие модели.

Pint отличается от всех остальных тремя вещами: у него есть складная магнитная ручка, подсветка, выполняющая функцию габаритных огней, заодно показывает заряд батареи и специально для новичков есть функция «simplestop», позволяющая, наклонив доску назад, моментально остановиться и сойти.

Скейтборд разгоняется до 25 км/час, а одного заряда батареи хватает примерно на 12 километров. Кроме того Pint оснащен такими проверенными технологиями как Hypercore и совместим с приложениями для одноколесников, которые позволяют менять направление движения, вводя команды со смартфона.

Кайл Дорксен, гендиректор Future Motion, заметил: «Многие хотели бы попробовать себя на одноколесном скейте, но до сих пор не рисковали этого сделать. Наш новый продукт рассчитан именно на то, чтобы познакомить с одноколесниками новичков».

Предзаказ такого скейтборда обойдется в 950 долларов.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.