Французский изобретатель попробует пересечь Ла-Манш на летающем скейтборде

Изобретатель Flyboard Air, Фрэнки Запата, объявил, что в этот четверг он планирует пересечь пролив Ла-Манш на своем реактивном ховерборде. Это мероприятие будет приурочено к 110-летнему юбилею первого авиаперелета между Британией и Францией. Сам путь должен занять не более 20 минут при скорости в 140 км/час.

Впрочем, сделать это будет не так-то просто. Изобретатель ранее уже говорил, что для того, чтобы научиться нормально удерживать равновесие на реактивном ховерборде, нужно 50-100 часов практики.

Состоявшийся недавно полет Фрэнки Запаты во время парада на День взятия Бастилии задействовал лишь 3% возможностей ховерборда. Перелет через Ла-Манш потребует 99,9%.

Шансы на успех, по словам изобретателя, около 30%.

Само устройство состоит из трех компонентов: собственно доска, ручной пульт дистанционного управления и бак с топливом, который Запата будет нести за спиной. Дело в том, что одной заправки ховерборда хватает лишь на 10 минут полета. То есть на полпути нужна будет дозаправка. А такая возможность представится Запате лишь единожды, на корабле в проливе. Изобретатель сможет либо посадить устройство на палубу, либо попытаться проделать все прямо в воздухе, чтобы не прерывать полет.

Со временем устройства Flyboard Air вполне могут оказаться на вооружении военных. Французская армия уже выразила свою заинтересованность в этой технологии.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Онлайн-інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? Лише три неЧарівні пігулки: Технологія, Креатив та Комунікація! Команда ...

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR оголосила програму

11 липня онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR збере представників бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового ...