Дрон-диагностика для самолетов

В наше время дроны – немалая головная боль для аэропортов. Но Австрийские авиалинии все же нашли способ извлечь из этой технологии пользу для себя и своих самолетов.

Компания использует автономные дроны французского стартапа Donecle, чтобы осматривать обшивку своих самолетов на предмет повреждений или облупившейся краски. Такой способ диагностики будет тестироваться до конца года и в случае успеха станет для авиалинии регулярной процедурой.

Эта система помогает снять часть нагрузки с техников и ускорить процесс диагностики: у людей это занимает от 4 до 10 часов, а дрон управляется за 2. Соответственно, и самолеты могут быстрее отправиться в следующий рейс.

Квадрокоптер автономно облетает самолет, делая в процессе снимки в высоком разрешении. По завершении облета, специальная программа анализирует полученные данные, автоматически отмечая все подозрительные места. Затем снимки отправляются техникам и те решают, что из этого действительно требует ремонта.

Хотя подготовительную работу проделывает дрон, авиалиния подчеркивает, что окончательное решение остается все же за квалифицированными специалистами.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Чому Comfy – намбер ван за домашніми гаджетами

Агенція banda запустила нову рекламну кампанію Comfy Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Режисер Раян Джонсон зняв рекламу для гри Pokémon Go

Для любителів мобільних ігор приємним сюрпризом стало те, що нову рекламу для гри Pokémon Go зняв Раян Джонсон, який і сам є її шанувальником.

Альтернативний шлях еволюції: стартувала кампанія від натурального енергетика NON STOP Evo

З NON STOP Evolution історія виходить на новий виток, де природа та людина врешті досягають взаємної злагоди. 1 липня інноваційний, ...

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...