Площадь такого дома составляет 17 кв.м.. По словам разработчиков, в нем могут расположиться до пяти человек.

Дом оснащен солнечной батареей, которая является источником энергии для встроенной лампы, а также USB-выхода для подзарядки устройств. Для сборки дома потребуется не больше четырех часов.

По планам срок службы жилья составит около трех лет. Производство домов на солнечных батареях начнется в ближайшее время. Управление Верховного комиссара ООН по делам беженцев сделало заказ на приобретение 10 тысяч домов от ИКЕА. Распределение домов среди беженцев начнется летом 2016 года.

 

Дом будет стоить 1150 долларов, что в два раза дороже обычных палаток, в которых беженцы проживают сейчас. Однако, по словам разработчиков, дома более долговечны. Также сообщается, что в ближайшие два года компания планирует снизить стоимость Better Shelter.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...