Деревня из пластиковых бутылок (ВИДЕО)

Полдсчитано, что за 80 лет жизни один человек, родившийся в 1978 году (именно тогда пластиковые бутылки вошли в широкий обиход) выбросит на свалку 14.400 бутылок. Неудивительно, что утилизация этих бутылок стала верьезной всеплоанетной проблемой. Роберт Безо разработал простую, доступную технологию строительства домов из бутылок, которую предаолвгается прежде всего внедрять в жарких развивающихся странах. Первая деревня из домов такого типа уже строится в Панаме.

Для реализации проекта лично Робертом собрано более миллиона бутылок. Сами же дома имеют ряд преимуществ: хорошая теплоизоляция обеспечивает прохладу в таких домах, а  легкость стен из пустых бутылок делает дома безопасными, например, при землетрясениях.

Идея Роберта Бизо стремительно завоевывает популярность. Проектомвызыал интерес у правительств и организаций 171 страны.

Как строятся такие дома – смотрите на видео:

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.