Depositphotos Music: міжнародний фотобанк запускає новий контент-розділ

Depositphotos – міжнародний фотобанк з бібліотекою із понад 180 мільйонів файлів – анонсував запуск нового розділу контенту. Тепер на платформі доступний величезний вибір роялті-фрі аудіотреків, які можна використовувати для онлайн- та офлайн-проєктів.

Бренди й інші виробники контенту все частіше додають музику і звукові ефекти у свої проєкти. Аудіо стає важливою складовою позитивного досвіду користування. За статистикою, люди розпізнають звуки й реагують на них у 10–100 разів швидше, ніж на зорові образи.

“Тільки тексту й зображень у спілкуванні з аудиторією сьогодні вже недостатньо. Мультимедійність відіграє все важливішу роль у комунікації. Аудіо допомагає створити емоційний зв’язок і підкреслити індивідуальність бренду. Стрімко розвивається голосова комерція, зростає популярність подкастів. Використання музики у проєктах дозволяє експериментувати з форматами контенту й приваблювати ширшу аудиторію. Ми у Depositphotos постійно створюємо нові інструменти й можливості, щоб допомогти своїм клієнтам втілити будь-які ідеї”, – Аліна Волчек, CMO Depositphotos.

Новий розділ з музичними треками й звуковими ефектами, орієнтований на творців диджитал-контенту. Розділ вже містить понад 290 000 аудіофайлів без ліцензійних відрахувань. До запуску розділу фотобанк Depositphotos уклав контракт з відомою музичною студією Sound Ideas, яка співпрацювала з Lucasfilm, Turner Entertainment, Twentieth Century Fox, Warner Bros. та ін.

Оскільки, на відміну від одночасного перегляду десятків зображень, людина може слухати тільки одну музичну композицію за раз, було важливо зробити вибір музики максимально простим і швидким. Спеціально для цього розділу був створений розширений набір фільтрів. Завдяки ним можна шукати аудіофайли й звукові ефекти за жанрами (поп, рок, танцювальний та інші), категоріями (емоції, їжа і напої, природа, інтерфейс та інші), ключовими словами, настроєм, тривалістю треку й автором.

Крім великого вибору, компанія пропонує користувачам доступні тарифні плани: безлімітні завантаження за $19 у місяць або $199 на рік.

Щоб знайти музику на Depositphotos, потрібно перейти в однойменний розділ на сайті (у верхньому меню на головній сторінці) або ввести ключове слово в поле пошуку, клацнути “Музика” у розкривному меню і вибрати відповідні аудіофайли.

Дізнатися більше про те, як і навіщо використовувати аудіо в маркетинговій стратегії й комунікації бренду, можна з інфографіки від Depositphotos.

Depositphotos Music

Креативний проєкт Depositphotos «Стокова фотографія вчора і сьогодні», який відображає зміни в естетиці, образах і тематиці візуального контенту, отримав три міжнародні нагороди за дизайн і розробку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square

Стартовал второй этап приема конкурсных работ на фестиваль рекламы White Square

Один из крупнейших креативных фестивалей в Европе –– международный фестиваль маркетинга и рекламы White Square — в 2021 году пройдет 9-11 ...

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Яким буде автомобіль, випущений Apple?

Спроби уявити автомобіль Apple зазвичай беруть до уваги лише схильність Apple до новаторства, але дуже рідко відтворюють дизайнерський дух компанії.