Creative State of Arsenal: Ілля Кенігштейн анонсував запуск нової локації мережі бізнес-просторів

Creative State of Arsenal розташується в окремому 3х-поверховому будинку на території заводу “Арсенал”. З усіх локацій ця буде найбільшою: площа простору — 3800 м², які розраховані на 650-700 робочих місць.

“Наша третя локація буде розташована в гігантському ангарі, загальним розміром в більш ніж 3800 м² і висотою стель 10+ м, що дозволить нам побудувати кілька поверхів, збільшивши простір удвічі. Цей ангар належить заводу “Арсенал” і десятки років стояв порожній, служачи складом для застарілих верстатів і різного мотлоху. Ангар залишається власністю заводу, наші партнери, компанія A-Development, підписали довгострокову оренду з заводом і запросили нас в якості компаньйонів зі створення нової локації Creative States. Цей крок ми сприймаємо як велику відповідальність за реалізацію такого масштабного проекту.

Цього разу ми вирішили створити абсолютний шедевр, який стане точкою тяжіння усіх технологічних і креативних спільнот Києва. Локація розрахована на 650-700 резидентів. Це триповерховий проект із великим лаунжем на першому поверсі, посеред якого ми посадимо живе дерево як символ життя і розвитку. Також на першому поверсі буде організований центральний фронтдеск, безліч переговорних кімнат, скайп-румів, санвузлів, велика барна стійка і трансформований івент-хол.

Увесь інший простір займе офісна зона. Між першим і другим поверхами буде розташована “палуба” з великою зоною нефіксованих робочих місць. На другому поверсі — велика кухня і деякі офіси з частично-скляними стелями ” — ділиться Кенігштейн.

Окрім цього, на третьому поверсі команда планує побудувати обмежену кількість бізнес-сьютів — офісів для топ-менеджерів і керівників компаній.

Це новий формат, який Creative States буде впроваджувати в свої локації, поряд з вже існуючими office-suites — офісами для великих команд з моментальною адаптацією планування під замовника.

Навпроти ангару буде розбитий сквер і організована громадська зона. На території також планується спеціально відведена зона під парковку.

За атмосферою Creative State of Arsenal буде близьким до міської зони Coal Drops Yard у Лондоні, в районі Kings Cross. Дизайн локації команда проекту реалізує у стилі кінематографічного Арт-Нуво (Art Nouveau), відмінна риса якого велика кількість хвилеподібних асиметричних ліній, які відтворюють форми природи.

Кенігштейн зазначає, що проект локації складний як з інженерної точки зору, так і креативної. При втіленні задуманого потрібно буде вирішити чимало технічних завдань. Поки що точні терміни відкриття не оголошуються. “Це відбудеться набагато швидше, ніж вам здається. Не за 60 днів, як ми звикли: при таких масштабах і стані об’єкта це по суті неможливо. Але ми будуємо швидко, так що чекати недовго ” — заявив підприємець.

Нагадаємо, в липні Ілля Кенігштейн запустив другу локацію на 29-му поверсі БЦ Gulliver.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...

Юлія Федів

Керівниця УКФ Юлія Федів: «Зміни неможливо запровадити, якщо в них не будуть зацікавлені безпосередні виконавці»

Керівниця УКФ (Український культурний фонд) Юлія Федів розповіла про те, як культурні та креативні індустрії країни пережили кризу та рухаються ...

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Головна тема – кліматичні зміни: у Великобританії назвали Наукового фотографа року

Королівське фотографічне товариство назвало чотирьох переможців конкурсу, які отримали звання Наукового фотографа 2020 року.

Створено Громадське об’єднання «Спілка концертної індустрії України» (СКІУ)

В умовах карантину івент-сфера та концертна галузь залишилися поза межею існування. Планувати діяльність, як раніше, працювати за добре знайомим алгоритмом ...