Что изменилось на Земле за 32 года (ВИДЕО)

В 2013 году у сервиса Google Earth появилось дополнение Timelapse, с помощью которого можно было увидеть, как от года к году менялся тот или иной регион планеты. Для этого были использованы снимки Земли со спутников, переформатированные в видео из кадров, расположенных в хронологическом порядке. Вчера Google обновил данные сервиса, добавив туда четыре последних года. Для этого команде, занимающейся проектом, пришлось просмотреть порядка 5 миллионов спутниковых фотографий.

Итогом работы стало более 25 миллионов видеороликов, показывающих поверхность Земли за период с 1984-го по 2016 год.

Кроме того, на свой YouTube компания выложила 193 видео, на которых запечатлены самые сильные изменения, произошедшие за этот период, в частности иссушение Аральского моря.

Для илдюстрации –  видео, отобранные командой сервиса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...