Что изменилось на Земле за 32 года (ВИДЕО)

В 2013 году у сервиса Google Earth появилось дополнение Timelapse, с помощью которого можно было увидеть, как от года к году менялся тот или иной регион планеты. Для этого были использованы снимки Земли со спутников, переформатированные в видео из кадров, расположенных в хронологическом порядке. Вчера Google обновил данные сервиса, добавив туда четыре последних года. Для этого команде, занимающейся проектом, пришлось просмотреть порядка 5 миллионов спутниковых фотографий.

Итогом работы стало более 25 миллионов видеороликов, показывающих поверхность Земли за период с 1984-го по 2016 год.

Кроме того, на свой YouTube компания выложила 193 видео, на которых запечатлены самые сильные изменения, произошедшие за этот период, в частности иссушение Аральского моря.

Для илдюстрации –  видео, отобранные командой сервиса.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Apple створила сиквел до ролика «The Underdogs», який показує чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Тихі історії під гостиним дахом. Готель «Дніпро» як джерело натхнення

Творча лабораторія ТРОПА, яка є проєктом громадської організації «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення», допомагає молодим режисерам, музикантам, співакам та митцям знаходити ...

Нова кампанія для бренду морозива Monaco від креативного агентства banda

У бренду морозива Monaco є ціла купа незаїжджених смаків. Так виникла ідея — донести, що морозиво Monaco зі своїми неочікуваними ...

Burger King за допомогою малюнків нагадав публіці, якою є зона покриття кожного ресторану

Споживачам було запропоновано створити власну інтерпретацію тих геометричних фігур, які утворює зона покриття кожного ресторану.

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...