Немецкое издательство Axel Springer, которое выпускает более 150 наименований газет и журналов в более чем 32 странах, решило приобрести американское онлайн-издание Business Insider. Сумма сделки может составить около $560 млн, сообщает Re/code со ссылкой на близкие к компаниям источники.

В январе 2015 года Axel Springer выкупила долю в Business Insider в ходе инвестиционного раунда на общую сумму $25 млн. Общая оценка издания тогда составляла $200 млн.

В сентябре 2015 года, по данным немецкого издания Manager Magazin, Axel Springer получила контрольный пакет акций BI. Теперь издательство хочет приобрести Business Insider целиком — сделка может быть закрыта в течение ближайших недель, утверждают источники Re/code.

В 2013 году выручка Business Insider, основанного аналитиком с Уолл-стрит Генри Блоджетом (Henry Blodget), достигла около $20 млн, более актуальных данных о финансовом состоянии BI нет. В настоящее время также нет информации, является ли издание прибыльным. В общей сложности компания привлекла $57 млн в виде инвестиций.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...