В Великобритании надеются оснастить смарт-технологиями дороги местного значения. И в частности заставить их генерировать энергию от проезжающих по ним машин. Этому и посвящается проект «Live Labs».

Исследователи из Ланкастерского университета проведут в районе города Эйлсбери ряд тестов, посвященных проектированию, строительству и испытанию дорог, которые вырабатывают энергию путем пьезоэлектричества, когда по ним проезжают грузовики, автобусы и легковушки.

По замыслу, энергия от таких смарт-дорог должна будет накапливаться в батареях на обочине. Расходоваться она будет на дорожное освещение, подсветку дорожных знаков, детекторы загрязнения воздуха и сенсоры, которые вовремя обнаруживают, если где-то на дороге формируется выбоина.

Кроме того смарт-дороги будут собирать данные о скорости автомобилей, видах транспорта и перегруженности трафика.

Ожидается, что этап исследований и проектирования смарт-покрытия займет два года.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...