Apple watch обзавелись камерой (ВИДЕО)

У Apple Watch много встроенных функций, единственное, чего у них пока не было и нет, это камеры. Решить данную проблему взялась компания Glide, известная своим видеомессенджером. Вчера она представила сменный ремешок для часов CMRA с двумя встроенными камерами: одной для селфи (2 Мп), второй для съемки всего остального (8 Мп). Обе могут снимать фото и видео в формате HD, а ролики будут храниться на 8-гигабайтной встроенной памяти ремешка. На CMRA также имеется кнопка, с помощью которой можно начать и закончить съемку, а также поделиться полученными видео и фото через Twitter, Facebook и YouTube.

Прорезиненный ремешок выпущен в четырех цветовых вариантах. В продажу он поступит весной 2017 года, но уже сейчас можно оформить на него предзаказ. Пока стоимость CMRA составляет $ 149, но к старту продаж она возрастет до $ 249. Идет ремешок в комплекте с зарядкой.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...