Американский гигант онлайн-торговли Amazon.com Inc покупает игровой видеосервис Twitch Interactive почти за $970 миллионов. Как сообщает Reuters, обе компании подтвердили сделку в ночь на вторник. Она станет крупнейшей в 20-летней истории Amazon и должна помочь компании составить конкуренцию Apple Inc и Google Inc на быстрорастущем рынке онлайн-игр, на который приходится более 75% продаж мобильных приложений.

По данным источника, близкого к сделке, в результате ряда договоренностей между компаниями сумма сделки превысит $1 миллиард. Сервис Twitch был запущен три года назад и является платформой для видеотрансляции и просмотра игр и также позволяет игрокам обмениваться сообщениями.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Репутаційна безпека бренду в час, коли слово «коронавірус» у всіх чорних списках

Паблішери закидають маркетологам, що їх піклування про репутаційну безпеку бренда призвело до того, що слово «коронавірус» опинилося у всіх чорних списках.

Чому гендиректори відмовляються від своєї зарплати у часи кризи

У США чимало гендиректорів тих компаній, які через пандемію несуть збитки, відмовляються від своєї зарплати на знак солідарності у часи кризи.

Чому люди з інвалідністю – найкращі інноватори

Аргумент на користь того, чому люди з інвалідністю – це аж ніяк не примха кадрової політики, а найкращі інноватори, яких тільки можна знайти.

Коли настає година пік в онлайн-магазинах?

Ця статистика та рід інших даних були зібрані компанією SaleCycle та опубліковані у новому звіті 2020 Ecommerce Stats Report.

Штучний інтелект вперше створив новий антибіотик

Вчені з Массачусетського технологічного інституту за допомогою штучного інтелекту відкрили нове потужне лікувальне з’єднання.Алгоритм вивчив величезний цифровий архів, що містить більше 100 млн ...

У квітні в Києві проведуть другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст»

22-24 квітня 2020 року в столичному КВЦ «Парковий» відбудеться другий експо-конгрес «Бізнес для розумних міст». Головна тема події звучить як ...