Керівна партнерка активаційної агенції Adsapience, ініціаторка Earth Day Ukraine Наталія Боярчук разом з партнерами відкрила Sustainable Strategies Institute (SSI). Освітній центр даватиме українським управлінцям системні знання та сучасні інструменти впровадження технологій сталого розвитку у практичну діяльність підприємств. Інститут відкрився у партнерстві з Міжнародним Інститутом Бізнесу (МІБ) та UN Global Compact в Україні. Перша навчальна програма стартує у вересні 2021 року.
Наталія Боярчук: «Не є новиною тектонічний зсув у цінностях людей у всьому світі. Бізнес має водночас відповідати вимогам суспільства, що оновлюється, та сам рухати зміни вперед. Серед завдань Sustainable Strategies Institute — включення українських компаній до глобального контексту, створення локальних і міжнародних партнерств задля втілення масштабних проектів й системних зрушень і побудови бізнесу з вищою соціальною метою (business with purpose).
Маркетинг і комунікації важливі в реалізації сталої стратегії у будь-якій компанії. У рамках SSI створюємо потужний хаб з обміну кращими маркетинговими практиками сталості, що має призвести до підвищення конкурентоспроможності українських брендів на глобальному ринку».
Генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук, так коментує відкриття SSI: «UN Global Compact — всесвітній провідник ідей сталого розвитку у бізнес. Щиро віримо, що підприємці — один з найважливіших агентів змін суспільства на краще. Ми давно відчували серед своїх членів потребу у навчальному центрі сталого розвитку в Україні, тому раді партнерству і можливості надавати системну освіту».
В Інституті викладатимуть локальні та міжнародні експерти, акцент у передачі знань робитиметься, насамперед, на вирішенні кейсів з практичними викликами для українського бізнесу та на відпрацюванні навичок роботи з сучасними інструментами, як ось: кругові бізнес моделі, матриця додавання інноваційної цінності, тощо.
Перший навчальний курс SSI — «Сталий менеджмент» — надаватиме всю потрібну інформацію і формуватиме навички для впровадження у компаніях програми сталого розвитку за міжнародними стандартами.
Читайте також: Тонкощі інфополювання, або Чому аналіз інфополя важливий і як користуватись його даними.