В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. Створену сторінку бізнес може використовувати для реклами в Instagram, Facebook або в email-розсилках, таким чином, переводячи продаж gift cards з offline в online.
Мета проєкту — видозмінити культуру дарування за допомогою gift cards. За словами кофаундера Upfront Олексія Шевченка, на створення подібного проєкту надихнув приклад Заходу, де такий формат вже давно користується популярністю.
«Ми хотіли зробити продукт, який допоможе малому бізнесу пережити карантин. Подивилися на досвід інших, та помітили, що в США з’явилися сайти-агрегатори, на яких представлені електронні подарункові карти офлайн бізнесів — ресторанів, кафе, салонів краси. Надихнувшись таким прикладом, вирішили піти трохи далі та надати можливість кожному бізнесу створити свою окрему сторінку під свої сертифікати. Тепер всі хто продавав подарункові карти за прилавком або в спеціалізованих маркетплейсах можуть продавати їх онлайн без додаткових вкладень».
Сервіс Upfront представлений в форматі онлайн-конструктора, де власники бізнесу самі можуть створити сайт та запустити продаж сертифікатів під своїм брендом, контролюючи що, кому і як вони продають. За допомогою такого інструменту підприємці можуть залучати покупців з рекламних каналів, розширюючи свою аудиторію тими, хто раніше не були знайомі з брендом.
Щоб розпочати роботу з платформою потрібно:
- зареєструватися на платформі
- додати інформацію про сертифікати, вказати ціну, термін дії, підібрати дизайн та приєднати платіжну систему
- запустити промо-кампанію
Клієнти зможуть обміняти сертифікат шляхом озвучування промокоду або пред’явлення QR-коду.
Після продажу, оплата, за вирахуванням комісії, відправляється на карту власника бізнесу. Реєстрація на сервісі безкоштовна, стягується лише комісія з продажів.
Читайте також: Команда дослідників з Массачусетського технологічного інституту створила пристрій, який відстежує, у якій позі людина спить. Його можна використовувати, наприклад, для моніторингу прогресування хвороби Паркінсона, оскільки при ній людина втрачає здатність перевернутися з боку на бік у ліжку.