Звуки, которые убаюкивают нас и не дают спать бездомным

Благотворительная организация Simon Community совместно с агентством Ogilvy решила обратить внимание на проблему бездомности в Великобритании с помощью серии АСМР-роликов. В этих видео используются звуки, которые довольно часто приходится слышать тем, кто вынужден ночевать на улице.

Многим людям АСМР-видео помогают уснуть. Но эти ролики вынуждают зрителей задуматься над тем фактом, что звуки, обычно помогающие им расслабиться, не дают бездомным сомкнуть глаза по ночам.

Одно дело, когда вы слушаете АСМР-звуки, сидя дома, в уюте. Но у тех, у кого нет дома, они вызывают совсем другую реакцию. Обратив внимание на этот разительный контраст, Simon Community надеется напомнить широкой публике об условиях, в которых живут бездомные, и о проблеме, которая рискует остаться неуслышанной.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хто зі світових знаменитостей має вищу освіту (і на кого вони вчилися)?

Портал DegreeQuery проаналізував освіту 125 світових знаменитостей, серед яких були зірки Голлівуду, спортсмени, музиканти, моделі, письменники...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Гурт Twenty One Pilots запустив нескінченний музичний кліп

Ті, хто останнім часом зазирали на канал Twenty One Pilots на YouTube, бачили, що трансляція потоку мінливих зображень, дійсно все ще триває.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...