Звездные войны и коллекционные страсти (ВИДЕО)
В юмористической зарисовке взрослые убеждают детей не играть с покупками, а оставить их в оригинальных упаковках для повышения коллекционной ценности в будущем и пропагандируют покупку нескольких экземпляров одной и той же фигурки.

На второй день после появления на YouTube 13 декабря видео набрало 800 тысяч просмотров. В комментариях к ролику пользователи указали, что для полноты картины в рекламе не хватает перекупщиков, которые стараются приобрести выпущенные ограниченным тиражом игрушки исключительно ради дальнейшей перепродажи.

Видео не смогло побить рекорд предыдущей юмористической зарисовки по «Звездным войнам», выпущенной комиками Saturday Night Live. Cозданная ими пародия на кастинг актеров для нового фильма киносаги набрала более миллиона просмотров за первый день после появления на YouTube.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.