Живой вишневый сад на офисных стенах (ВИДЕО)

Все стены центра – это огромная медиа-инсталляция. Стены в вестибюле и коридорах выложены из дисплеев, на которых постоянно демонстрируются фоновые видео, самое популярное из которых – цветущий вишневый сад. 

“Изначально мы не знали, какой будет наша инсталляция, – говорит Майкл Шнайдер, старший креативный дизайнер ESI Design. – Мы знадли только, что должны ее сделать. Проведя несколько дней в коридорах офисного центра, понаблюдав за людьми, которые проходят по этим коридорам, направляясь в свои офисы, их лицами, их настроением, мы в конце-концов поняли, что должно быть на стенах”.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Артіграшки від українського дизайнера допомагатимуть у боротьбі з COVID-19

Студія українського дизайну, архітектури та кераміки Sergey Makhno Architects створила серію керамічних артіграшок DIDO.Ковідо як реакцію-внесок у боротьбу з пандемією ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.

iPhone та хокейна стрічка: новий ролик Apple присвячено спорту

iPhone та хокейна стрічка опинилися прикріпленими на багатьох незвичних поверхнях: ключка, льодовий комбайн і навіть підошва ковзанів.

BT & Emma Hewitt directed by Histibe 004-1

Український режисер реалізував зйомки музичного кліпу в трьох країнах під час карантину

Зйомки музичних кліпів під час карантину наповнили музикантів новими викликами, яких ніхто не очікував. Але це змусило їх мислити більш ...