Защитите вашу спину! (ВИДЕО)

Бренд совместно с креаторами FCB Hamburg и FCB Dubai создали «билборд» с надписью «Защитите вашу спину» и разместили его под водой на одном из курортов в Арабских Эмиратах. Однако это был непростой щит: конструкция также включала изображение знаменитого флакона с кремом Nivea, а все элементы были разработаны с использованием природных материалов, раздобытых на дне моря – ракушек и камней.

Созданием занимались специалисты в Гамбурге, а затем элементы «билборда» компании разместили в воде рядом с островом Снупи – одним из самых популярных направлений для ныряющих с маской.

Представители Nivea уверяют, что их необычная реклама сможет функционировать как искусственный риф и пригодна для жизни морских обитателей.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій рекламній кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...