Запросы в Google с ошибками призывают усыновлять домашних животных

Онлайн-магазин еды для животных «Gud» совместно с организацией «Clube dos Vira-Latas» запустили новую кампанию «Собаки – спасатели». Кампания создана агентством J. Walter Thompson Brazil.

Зачастую, когда человек ищет конкретную породу собаки в Google – он вводит название не совсем верно. Цель кампании «Собака-спасатель» – отлеживать такие поисковые запросы и этими «неправильными» именами называет собак, которые живут в приютах.

Если человек снова «загуглит» такую породу – он увидит рекламное объявление, предлагающее взять эту собаку бесплатно. Нажав на объявление, человек попадает на страницу проекта https://buscadogues.com/, где можно выбрать и принять собаку совершенно бесплатно.

Миссия кампании «Собаки-спасатели» – поговорить о важной проблеме, усыновлении домашних животных.

<

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...