В поддержку кампании было снято сразу два ультрамодных и захватывающих видеоролика. Они представляют зрителю по-настоящему современный бренд Lee, всегда находящий новые смелые способы общения со своими друзьями и поклонниками.

В центре внимания – группа девушек, которая на винтажных роликах едет по залитой солнцем улице Лос-Анджелеса, и компания мужчин, танцующих в пустом баре. Эти две темы объединяет невероятная уверенность героев, которая проявляется в их раскрепощенном и динамичном движении, поражающем воображение и не знающем никаких преград. Именно эта подлинная тяга к самовыражению, запечатлённая в видеороликах, и является главной ценностью Lee. Это деним, который позволяет оставаться собой в любой ситуации.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.