В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

На сьогодні ролик у мережі Facebook уже набрав понад півмільйона переглядів та викликав цілком зрозумілі дебати.

Цю соціальну рекламу створила львівська креативна агенція VITAMIN. Автор ідеї та сценарист ролику – креативний директор агенції Віталій Соболевський, режисер – Любомир Левицький.

Замовником соціальної реклами стала Українська Галицька Партія, яка у листопаді розпочала суспільну дискусію щодо перенесення дати святкування Різдва. Соціальний ролик має допомогти у поширенні цієї ідеї.

25 грудня є вихідним днем уже другий рік поспіль, проте досі воно не стало національним святом. Мета ролику – популяризувати нову традицію та підштовхнути українців до дії, а саме: почати діяти інакше, відкинути давню звичку і почати святкувати Різдво разом з усім цивілізованим світом.

Це демонструє герой соціальної реклами, голова галицької родини, який змінює правила та закликає свого сина діяти по-новому. Аби додати ролику кінематографічного звучання, в агенції вирішили наповнити історію духом 80-их часів, коли за будь-якими спробами вести духовне життя жорстко наглядало КДБ. Ролик передає атмосферу контролю та тривоги у гіперболізованому, гротескному ключі.

Віталій Соболевський: «За даними соціологічних опитувань, 48% віруючих виступають за перенесення дат Різдва. Отже, мова йде про цілком підтриману в суспільстві ідею. Наша соціальна реклама має сприяти формуванню цього запиту. Можливо, через кілька років ініціативу підтримає й церковне верховенство. Тому нам як креативній агенції було важливо застосувати нашу майстерність для просування ідеї, яку разом із нами поділяють мільйони українців».

Любомир Левицький: «Участь команди Віталія Соболевського для мене є маркером якісного продукту. Я із задоволенням став режисером цього проєкту, оскільки на рівні сценарію ролик поєднав мої улюблені кінематографічні жанри: трилер та екшен, а на ідеологічному виступив маніфестом щодо відокремлення від духу Росії».

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...

Марина Пухова з Havas PR Kyiv увійшла до складу глобального Impact+ комітету міжнародної мережі Havas

Havas Impact+ Committee сформований з фахівців в області корпоративно-соціальних комунікацій з понад 10 країн, включаючи США, Іспанію, Великобританію, Францію, Італію. ...

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

Чорний ящик та впарювання цеглини: 15 найкреативніших рекрутингових кампаній

Традиційні рекрутингові стратегії нерідко обертаються для компаній тим, що найталановитіші кандидати вислизають у них крізь пальці. Кадрова реклама не повинна ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...