В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

На сьогодні ролик у мережі Facebook уже набрав понад півмільйона переглядів та викликав цілком зрозумілі дебати.

Цю соціальну рекламу створила львівська креативна агенція VITAMIN. Автор ідеї та сценарист ролику – креативний директор агенції Віталій Соболевський, режисер – Любомир Левицький.

Замовником соціальної реклами стала Українська Галицька Партія, яка у листопаді розпочала суспільну дискусію щодо перенесення дати святкування Різдва. Соціальний ролик має допомогти у поширенні цієї ідеї.

25 грудня є вихідним днем уже другий рік поспіль, проте досі воно не стало національним святом. Мета ролику – популяризувати нову традицію та підштовхнути українців до дії, а саме: почати діяти інакше, відкинути давню звичку і почати святкувати Різдво разом з усім цивілізованим світом.

Це демонструє герой соціальної реклами, голова галицької родини, який змінює правила та закликає свого сина діяти по-новому. Аби додати ролику кінематографічного звучання, в агенції вирішили наповнити історію духом 80-их часів, коли за будь-якими спробами вести духовне життя жорстко наглядало КДБ. Ролик передає атмосферу контролю та тривоги у гіперболізованому, гротескному ключі.

Віталій Соболевський: «За даними соціологічних опитувань, 48% віруючих виступають за перенесення дат Різдва. Отже, мова йде про цілком підтриману в суспільстві ідею. Наша соціальна реклама має сприяти формуванню цього запиту. Можливо, через кілька років ініціативу підтримає й церковне верховенство. Тому нам як креативній агенції було важливо застосувати нашу майстерність для просування ідеї, яку разом із нами поділяють мільйони українців».

Любомир Левицький: «Участь команди Віталія Соболевського для мене є маркером якісного продукту. Я із задоволенням став режисером цього проєкту, оскільки на рівні сценарію ролик поєднав мої улюблені кінематографічні жанри: трилер та екшен, а на ідеологічному виступив маніфестом щодо відокремлення від духу Росії».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards. Огляд номінації «Соціальний проєкт року»

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...