19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

На сьогодні ролик у мережі Facebook уже набрав понад півмільйона переглядів та викликав цілком зрозумілі дебати.

Цю соціальну рекламу створила львівська креативна агенція VITAMIN. Автор ідеї та сценарист ролику – креативний директор агенції Віталій Соболевський, режисер – Любомир Левицький.

Замовником соціальної реклами стала Українська Галицька Партія, яка у листопаді розпочала суспільну дискусію щодо перенесення дати святкування Різдва. Соціальний ролик має допомогти у поширенні цієї ідеї.

25 грудня є вихідним днем уже другий рік поспіль, проте досі воно не стало національним святом. Мета ролику – популяризувати нову традицію та підштовхнути українців до дії, а саме: почати діяти інакше, відкинути давню звичку і почати святкувати Різдво разом з усім цивілізованим світом.

Це демонструє герой соціальної реклами, голова галицької родини, який змінює правила та закликає свого сина діяти по-новому. Аби додати ролику кінематографічного звучання, в агенції вирішили наповнити історію духом 80-их часів, коли за будь-якими спробами вести духовне життя жорстко наглядало КДБ. Ролик передає атмосферу контролю та тривоги у гіперболізованому, гротескному ключі.

Віталій Соболевський: «За даними соціологічних опитувань, 48% віруючих виступають за перенесення дат Різдва. Отже, мова йде про цілком підтриману в суспільстві ідею. Наша соціальна реклама має сприяти формуванню цього запиту. Можливо, через кілька років ініціативу підтримає й церковне верховенство. Тому нам як креативній агенції було важливо застосувати нашу майстерність для просування ідеї, яку разом із нами поділяють мільйони українців».

Любомир Левицький: «Участь команди Віталія Соболевського для мене є маркером якісного продукту. Я із задоволенням став режисером цього проєкту, оскільки на рівні сценарію ролик поєднав мої улюблені кінематографічні жанри: трилер та екшен, а на ідеологічному виступив маніфестом щодо відокремлення від духу Росії».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.