В США открыли магазин для скалолазов. Прямо на маршруте восхождения (ВИДЕО)

Головокружительный магазин был открыт на стене Бастилии в Каньоне Эльдорадо, недалеко от Боулдера, штат Колорадо. Эта скала является излюбленным местом для экстремалов. 

Магазин Cliffside был открыт производителем материалов Cocona Inc, который создает специальную одежду с технологией 37,5 Technology. Эта технология позволяет сохранять под экипировкой неизменную температуру 37,5 градусов Цельсия, независимо от нагрузок и погоды. Посетители магазина на скале могли приобрести куртку, бруюки или другие аксессуары, сделанные с использованием технологии 37,5.

Выручка магазина тна скале будет направлена в Американский альпийский клуб и Комитет по действиям для Эльдорадо (ACE) и будут направлены на переоборудование трасс для альпинистов и скалолазов.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.