У своєму першому ролику нового десятиліття компанія Sony відійшла досить далеко від традиційної романтики Дня святого Валентина. Проте, щоб продемонструвати потужний вплив PlayStation на наші думки та почуття, вона все одно цілить прямо в серце, хоча цього разу в центрі уваги серце не стилізоване, а цілком реалістичне.

Чи змушує ваше серце битися швидше сама думка про улюблені ігри для Sony Playstation? Якщо так, вам цей сюрреалістичний ролик від adam&eveDDB, присвячений ігровій консолі PS4, напевно буде до вподоби.

Що ж там у темряві?

Своєю таємничою атмосферою новий ролик завдячує режисерові Ромейну Гаврасу (Romain Gavras).

Міні-фільм відкривається під несамовите гавкання собаки, у той час як тактична група насторожено вдивляється в глибину шахти. Група спускається у пітьму, з якої чутно якийсь дивний надприродний звук. Приховуючи свій страх, загін обшукує тунель та просувається все глибше під землю. І чим глибше вони йдуть, тим гучніше чутно цей звук. Нарешті вони підходять до важких сталевих дверей, за якими величезна темна зала. Звук все наростає, і раптом загін бачить, що вся зала заповнена клітками, всередині яких…

…людські серця! Безліч сердець! Ми бачимо сотні чи навіть тисячі пронизаних венами м’язових органів. А їхній ритмічний стук викликаний нічим іншим як… консолями PlayStation, звісно. Вмикається світло, і велетенські масштаби зали стають очевидними: ряди й ряди сердець. І на останньому з них проступають символи PlayStation.

Головне – емоції, які відчуваєш серцем

Слід віддати належне сценаристам, які не видали таємницю надто рано. Оскільки дивний звук аж ніяк не схожий на типовий пульсуючий стук серця, момент істини залишається несподіванкою. Таке моторошне відео не може не відкластися у пам’яті. Як раз до Дня Валентина!

Ролик іде під слоганом «Відчуйте не лише любов у цей Валентинів день». Слід визнати, що такий міні-фільм від Sony виводить з рівноваги значно сильніше, ніж попередній, де ігрові персонажі заполонили реальний світ.

Мері Йі (Mary Yee), віце-президент Sony Interactive Entertainment з глобального маркетингу, прокоментувала цей ролик так: «Сильний емоційний відгук, який викликають у нас кращі з ігор, породжує моменти, які просто забивають подих гравцю. За допомогою таємничої атмосфери «Серця» ми хотіли передати ті напружені миті, які PlayStation дарує геймерам ось уже 25 років. І ми сподіваємося, що наші історії продовжать дивувати фанатів».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.