В ролику до Дня Валентина PlayStation цілить в серце

У своєму першому ролику нового десятиліття компанія Sony відійшла досить далеко від традиційної романтики Дня святого Валентина. Проте, щоб продемонструвати потужний вплив PlayStation на наші думки та почуття, вона все одно цілить прямо в серце, хоча цього разу в центрі уваги серце не стилізоване, а цілком реалістичне.

Чи змушує ваше серце битися швидше сама думка про улюблені ігри для Sony Playstation? Якщо так, вам цей сюрреалістичний ролик від adam&eveDDB, присвячений ігровій консолі PS4, напевно буде до вподоби.

Що ж там у темряві?

Своєю таємничою атмосферою новий ролик завдячує режисерові Ромейну Гаврасу (Romain Gavras).

Міні-фільм відкривається під несамовите гавкання собаки, у той час як тактична група насторожено вдивляється в глибину шахти. Група спускається у пітьму, з якої чутно якийсь дивний надприродний звук. Приховуючи свій страх, загін обшукує тунель та просувається все глибше під землю. І чим глибше вони йдуть, тим гучніше чутно цей звук. Нарешті вони підходять до важких сталевих дверей, за якими величезна темна зала. Звук все наростає, і раптом загін бачить, що вся зала заповнена клітками, всередині яких…

…людські серця! Безліч сердець! Ми бачимо сотні чи навіть тисячі пронизаних венами м’язових органів. А їхній ритмічний стук викликаний нічим іншим як… консолями PlayStation, звісно. Вмикається світло, і велетенські масштаби зали стають очевидними: ряди й ряди сердець. І на останньому з них проступають символи PlayStation.

Головне – емоції, які відчуваєш серцем

Слід віддати належне сценаристам, які не видали таємницю надто рано. Оскільки дивний звук аж ніяк не схожий на типовий пульсуючий стук серця, момент істини залишається несподіванкою. Таке моторошне відео не може не відкластися у пам’яті. Як раз до Дня Валентина!

Ролик іде під слоганом «Відчуйте не лише любов у цей Валентинів день». Слід визнати, що такий міні-фільм від Sony виводить з рівноваги значно сильніше, ніж попередній, де ігрові персонажі заполонили реальний світ.

Мері Йі (Mary Yee), віце-президент Sony Interactive Entertainment з глобального маркетингу, прокоментувала цей ролик так: «Сильний емоційний відгук, який викликають у нас кращі з ігор, породжує моменти, які просто забивають подих гравцю. За допомогою таємничої атмосфери «Серця» ми хотіли передати ті напружені миті, які PlayStation дарує геймерам ось уже 25 років. І ми сподіваємося, що наші історії продовжать дивувати фанатів».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...