В ролику до Дня Валентина PlayStation цілить в серце

У своєму першому ролику нового десятиліття компанія Sony відійшла досить далеко від традиційної романтики Дня святого Валентина. Проте, щоб продемонструвати потужний вплив PlayStation на наші думки та почуття, вона все одно цілить прямо в серце, хоча цього разу в центрі уваги серце не стилізоване, а цілком реалістичне.

Чи змушує ваше серце битися швидше сама думка про улюблені ігри для Sony Playstation? Якщо так, вам цей сюрреалістичний ролик від adam&eveDDB, присвячений ігровій консолі PS4, напевно буде до вподоби.

Що ж там у темряві?

Своєю таємничою атмосферою новий ролик завдячує режисерові Ромейну Гаврасу (Romain Gavras).

Міні-фільм відкривається під несамовите гавкання собаки, у той час як тактична група насторожено вдивляється в глибину шахти. Група спускається у пітьму, з якої чутно якийсь дивний надприродний звук. Приховуючи свій страх, загін обшукує тунель та просувається все глибше під землю. І чим глибше вони йдуть, тим гучніше чутно цей звук. Нарешті вони підходять до важких сталевих дверей, за якими величезна темна зала. Звук все наростає, і раптом загін бачить, що вся зала заповнена клітками, всередині яких…

…людські серця! Безліч сердець! Ми бачимо сотні чи навіть тисячі пронизаних венами м’язових органів. А їхній ритмічний стук викликаний нічим іншим як… консолями PlayStation, звісно. Вмикається світло, і велетенські масштаби зали стають очевидними: ряди й ряди сердець. І на останньому з них проступають символи PlayStation.

Головне – емоції, які відчуваєш серцем

Слід віддати належне сценаристам, які не видали таємницю надто рано. Оскільки дивний звук аж ніяк не схожий на типовий пульсуючий стук серця, момент істини залишається несподіванкою. Таке моторошне відео не може не відкластися у пам’яті. Як раз до Дня Валентина!

Ролик іде під слоганом «Відчуйте не лише любов у цей Валентинів день». Слід визнати, що такий міні-фільм від Sony виводить з рівноваги значно сильніше, ніж попередній, де ігрові персонажі заполонили реальний світ.

Мері Йі (Mary Yee), віце-президент Sony Interactive Entertainment з глобального маркетингу, прокоментувала цей ролик так: «Сильний емоційний відгук, який викликають у нас кращі з ігор, породжує моменти, які просто забивають подих гравцю. За допомогою таємничої атмосфери «Серця» ми хотіли передати ті напружені миті, які PlayStation дарує геймерам ось уже 25 років. І ми сподіваємося, що наші історії продовжать дивувати фанатів».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.

Страшенний вибір. Фокстрот показав у рекламі рімейк відомого фільму жахів

Для зйомок нового рекламного ролика бренд Фокстрот вирішив використати сюжет із популярного трилеру «Дзвінок» (The Ring) та відзняти одну з ...

Hyundai представив екологічну колекцію одягу та аксесуарів Re: Style 2020

Капсульна колекція одягу та аксесуарів Re: Style 2020, виготовлена з використаних матеріалів і базується на успішному проєкті 2019 року. Колекція ...