С цифрового рекламоносителя в детской зоне лондонского аэропорта Гатвик можно скачать на телефон, планшет или другой гаджет мультфильмы компании Twentieth Century Fox Home Entertainment. Интерактивный digital-проект реализован медиаагентствами Vizeum и Posterscope на конструкции оператора Eye Airports, креатив разработан агентством Tea, за мобильный контент отвечала компания Substance.
 
Анимационные фильмы для семейного просмотра «Пингвины Мадагаскара», «Ночь в музее: Секрет гробницы», «Как приручить дракона», «Перси Джексон и похититель молний» и др. можно было скачать бесплатно, пользуясь высокоскоростным широкополосным доступом в Интернет и одной из платформ – iTunes, Google Play, Blinkbox или Amazon Instant Video.
 
Авиапассажиры с удовольствием скачивали фильмы, с тем чтобы смотреть их тут же, в аэропорту, и в салоне самолёта.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.