Компания EasyJet вложила немало средств в новый пакет услуг easyJet Holidays. Но было непросто убедить публику, что такой пакетный тур, да еще и с бюджетной авиалинией, того стоит.

По словам Мэри Ньюкомб, директора по маркетингу, в этой категории все сразу представляют себе поездку на 14 дней в железобетонный отель у переполненного пляжа. Хотя на деле программа компании предлагает куда больший выбор и гибкий график.

Поэтому, чтобы бренд easyJet Holidays не увяз в этих устоявшихся стереотипах, агентство VCCP создало для бренда ролик поярче.

«Игра в прятки» показывает группу отдыхающих, которая прячется по всем европейским курортам – от пляжа в Алгарви до рынка в Марракеше и гор Исландии.

«Мы не хотели делать что-то типичное для этого сектора – мороженое, коктейли и прогулки на пляже уже всем и так оскомину набили. Для особенной программы и ролик нужен особенный».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Когда браузер становится боссом

В cookie-free рекламном ландшафте будущего браузеры и операционные системы встанут на страже цифрового маркетинга в качестве «привратников». И новый расклад ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.