В Нидерландах предлагают понюхать Ван-Гога в подлиннике (ВИДЕО)

Шесть шедевров таких знаменитых художников как Винсент Ван Гог, Рой Лихтенштейн и Пит Мондриан были трансформированы в запахи художником Джоргом Хемпениусом. В результате на экспозиции были представлены чистые холсты с нанесенными на них специальными эссенциями. Например, картина Ван Гога «Ваза с гвоздиками» источала аромат гвоздик с добавлением мрачных нот для подчеркивания темного фона, работа Мондриана сочетала в себе контрастные запахи теплой древесины и свежей мяты. Посетителям рассказывалось о каждой картине и предлагалось оценить, насколько сильно запахи воздейстуют на человеческое восприятие.

Акция #artSmellery была частью кампании Siemens по рекламе стиральных машин с новой программой для удаления запаха Sensofresh. 

Разработана была кампания в гамбургском агентстве Heimat.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/05/22/159875.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стрибки з парашутом замість наркотиків. Соціальний проєкт MEX a member of Havas

Агенція MEX a member of Havas розробила соціальну рекламну кампанію, спрямовану на боротьбу з проблемою поширення наркотиків серед молоді. Завдання ...

PRIME Group вручил агентству Postmen награду «За смелость»

Оператор наружной рекламы PRIME Group наградил digital-агентство Postmen призом «За смелость». Его удостоилась out-of-home-кампания проекта «Искусство хочет знакомиться». Награждение состоялось ...

Не бійтесь використовувати «не» і ще 5 рекламних забобонів, яких давно час позбутися

Не бійтесь використовувати «не» і ще 5 рекламних забобонів, яких давно час позбутися

Дмитро Мамонтов, Senior Copywriter Havas Ukraine, зібрав 6 найбільш поширених рекламних забобонів, які уповільнюють розвиток ринку, і показав приклади успішних ...

Музика замість спецій: бренд сиру Castello з’ясовує, що впливає на смак

Чи не здавалося вам ніколи, що ви сприймаєте смак страв по-різному, залежно від того, сидите ви у тихій кімнаті чи слухаєте класичну музику?

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.