В Мексике придумали новую систему тревожной сигнализации против изнасилования

Мексика возглавляет страшный и печальный список стран с самым высоким уровнем насилия над женщинами. Каждые 24 часа насилию в стране подвергается 81 женщина. При этом только 6% жертв обращается в полицию.

Причина проста: это те преступления, которые совершаются исподтишка, “по тихому”, и которые очень трудно доказать, если преступник не пойман на горячем.  Компания Tracking Systems de Mexico решила попытаться если не изобличить начильника, то хотябы отпугнуть, защитив таким образом жертву. Она разработала простую и остроумную систему  ‘StreetGuard’, запускает системы сигнализации в радиусе 25 метров.

Система работает довольно просто. Если женщина уверена, что ей грозит опасность изначилования или нападения, она нажимает кнопку на специальном устройстве. В результате система включает сигнализацию на всех автомобилях, находящихся в радиусе 25 метров от потенциального места преступления, посылая специальный сигнал на их противоугонные датчики. При этом устройство не влияет на компьютер автомобиля или системы безопасностм, потому что это независимая система.

Разрабочики надеются что их устройство сделает жизнь мексиканских женщин хоть немного безопаснее…

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...