В Британии уже много лет по ночам орудует охотник за вывесками (ВИДЕО)

Для справки: «Виджиланте» —  на английском уличном арго означает «Мститель», «Охотник» или даже «Линчеватель», а в более широком понимании это — человек, который решил бороться с преступностью теми же методами, невзирая на законность/незаконность своих поступков.

Зорким глазом он высматривает вывески, на которых допущены ошибки. Особенно бесит его неправильное употребление апострофа. У него наготове лестница и стикеры, которыми он заклеивает неправильные апострофы на вывесках. И так уже 13 лет. Он знает, что его действия незаконны, но считает, что рисовать безграмотные вывески – еще более преступно. 

Вот такой он, неизвестный рыцарь пунктуации.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...