В Британии сняли пародию на роман Джейн Остин (ВИДЕО)

Мало того, что Warburtons – хлебный бренд №1 в Британии, он еще и самый старый бренд. Пекарня семьи Ворбертонов существует уже 140 лет. Именно от этой цифры отталкивались создатели рекламы, которая будет показана на телеканале ITV.

Весь антураж теледрамы сделан в стилистике романов Джейн Остин (точнее, в стиле сериалов, снятых по этим романам). Тут снова перед нами британское общество начала -середины XIX века, в котором царствуют разум и чувства, гордость и предубеждение… До тех пор пока не появляется человек из пекарни Ворбертонов с образцами продукции в чемоданчике. И все эмоции в стиле Джейн Остин отходят на второй план.

Посланца с хлебом сыграл известный британский стендап-комик, режиссер и сценарист Питер Кей, который уже давно сотрудничает с брендом Warburtons, навевая ассоциацию одной своей внешностью.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...