В Австрии открылась кристаллическая карусель Swarovski

Swarovski и дизайнер Джейми Хайон объединили усилия, чтобы создать интерактивную инсталляцию, украшенную 15 миллионами кристаллов. Эта карусель расположилась на территории музея «Кристальные миры Swarovski» в Ваттенсе (Авсрия) и будет открыта для посетителей ежедневно. Инсталляция оригинально переосмысливает традиционные черты каруселей, но сохраняет и привычные очертания такого аттракциона.

Строгую черно-белую расцветку этой карусели разнообразят миллионы кристаллов, усеивающие панели на стенах и потолке. Джейми Хайон, работая над этим проектом, вдохновлялся сказками и другим фольклором, чтобы создать фантастических существ, на которых можно сесть и прокатиться.

На карусели могут единовременно разместиться 28 человек. На ней даже предусмотрены места для посетителей в инвалидных креслах.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.