Британская публика вынесла свой вердикт: Санта-Клаус – убийца-психопат! Таков сюжет фильма, созданного Amazon Prime с помощью «краудсорсинга» идей. А сам мини-фильм приурочен к прошедшей пятнице 13-го.

Чтобы отметить этот несчастливый день, агентство Ralph сняло фильм, сюжет которого, импровизируя на ходу, придумывали случайные прохожие.

Трейлер показывает интервью на улице, а затем тут же переключается на то, как тот или иной «вот это поворот!» был реализован.

Сначала люди предлагают снять фильм о приличной семье, которая празднует Рождество. Персонажи обмениваются подарками, затем слышат внизу шум в камине и спускаются посмотреть. Тут-то все и идет вразнос. Когда один из участников говорит, что это в дом вторгся огромный злой Санта.

Проект шел под тегом #СделайМнеКино (#MakeMyMovie).

Креативная команда Spitalfields Market и Ralph составила сценарий и сняла ролик-трейлер, не скупясь на жутковатые детали. Цель его – показать, что сервис Amazon Prime может предложить любому зрителю именно то, что ему по душе.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...