Обычно для того, чтобы заменить на фотографии не слишком впечатляющее небо, приходится немало поработать. Но теперь был разработан искусственный интеллект, способный всего в несколько кликов заменить унылое небо чем-то поинтереснее. Готовящийся к выпуску Luminar 4 от Skylum станет первым фоторедактором, у которого есть автоматическая функция «замены неба».

Для начала этот инструмент анализирует фотографию, определяя, где на ней небо, и сам создает для него маску. Это значительно упрощает задачу фотографа. По словам разработчиков, их инструмент ничего не пропускает и не оставляет никаких артефактов, что нередко происходит даже при кропотливой работе вручную.

А после замены неба программа позволит подогнать под него остальное изображение, так будто оно было снято именно при таком освещении. Например, если речь идет о закатном небе, пейзаж приобретет более теплые тона.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.