Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з домашнім насиллям. До них приєдналися відомі зірки України. «Вийди із кола насильства» — в один голос вперше промовляють MONATIK, Юлія Саніна, Оля Полякова, Тарас Тополя і Alyosha на чолі з Почесним Послом UNFPA Україна, Машею Єфросиніною.

UNFPA звернулись до агентства з проблемою: стійкість традицій базується на безумовному прийнятті відповідних рольових моделей та передачі їх іншим поколінням. Завдання — розірвати це коло, показати, що в сучасному світі, повному можливостей, жорсткі патріархальні правила позбавлені сенсу.

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Якщо вдуматися, це всього лише гра, в якій люди стали заручниками своїх ролей.

Оскільки традиції в нас закладаються ще у дитинстві, ми вирішили говорити про насильство у формі, доступній навіть малюкам, — дитячої гри-лічилки. Та звучить вона під чіткий біт і за форматом та монтажем відео більше схожа на пісню і музичний кліп.

Рахунок у такій грі ведеться по колу, на кого в кінці випадає останнє слово, той і вибуває з гри, тобто залишає коло. Кожен глядач ролика має стати останнім гравцем в традицію насильства і вийти з кола.

Ролик створено до міжнародної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії.


А нещодавно ми писали про кампанію від Amnesty International в Україні та бюро соціальних комунікацій «До речі». В форматі онлайн-магазину вони розповіли про домашнє насильство.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...