Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з домашнім насиллям. До них приєдналися відомі зірки України. «Вийди із кола насильства» — в один голос вперше промовляють MONATIK, Юлія Саніна, Оля Полякова, Тарас Тополя і Alyosha на чолі з Почесним Послом UNFPA Україна, Машею Єфросиніною.

UNFPA звернулись до агентства з проблемою: стійкість традицій базується на безумовному прийнятті відповідних рольових моделей та передачі їх іншим поколінням. Завдання — розірвати це коло, показати, що в сучасному світі, повному можливостей, жорсткі патріархальні правила позбавлені сенсу.

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Якщо вдуматися, це всього лише гра, в якій люди стали заручниками своїх ролей.

Оскільки традиції в нас закладаються ще у дитинстві, ми вирішили говорити про насильство у формі, доступній навіть малюкам, — дитячої гри-лічилки. Та звучить вона під чіткий біт і за форматом та монтажем відео більше схожа на пісню і музичний кліп.

Рахунок у такій грі ведеться по колу, на кого в кінці випадає останнє слово, той і вибуває з гри, тобто залишає коло. Кожен глядач ролика має стати останнім гравцем в традицію насильства і вийти з кола.

Ролик створено до міжнародної акції «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» в рамках інформаційної кампанії «Розірви коло» за підтримки уряду Великої Британії.


А нещодавно ми писали про кампанію від Amnesty International в Україні та бюро соціальних комунікацій «До речі». В форматі онлайн-магазину вони розповіли про домашнє насильство.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.

Навушники Mobily перетворюють голос дитини на голос дорослого в ігровому чаті

В голосовому чаті вік мовця швидко стає очевидним і, як і будь-яка інша ситуація, в якій дитина стикається з незнайомцями, це викликає занепокоєння.

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...